Kader İle İlgili Tüm Soruların Tam Cevabını İddia Ediyoruz Burada Bulabilirsiniz

Hack Forum

Administrator
Yönetici
Tepki
8
Selamun Aleykum. Bu Paylaşımımızda ki Videoları İzlediğinizde Kaderle İlgili Aklınızda Hiç Bir Soru İşareti Ve Şüphe Kalmayacak İnşaAllah !
Mesela :
Kaderim Belli mi?
Allah Bizi Neden Yarattı ?
Kader Ve Kaza Nedir Ne Değildir ?
Bizi Cehenneme Koyacaksa Neden Yarattı ?
Kendimin mi Allah'ın İstediğini mi Yapıyorum?
Nereye Gideceğimiz Belli İse Neden Dünya Hayatındayız ?

Bu Ve Daha Bir Çok Sualinizin Cevapları Bu Seride !.. Ateist Deist Ve Kafası Karışmış Olan Tüm Kardeşlerimiz , Size Sesleniyorum ? Bakın,Şimdi Samimi Olalım mı? Amacınız Kafanızı Karıştıran Suallere Cevap mı Bulmak ? Yoksa Kendi Bahanelerinizle Kendinizi mi Kandırmak ? Amaç Sorularınıza Cevap Bulmak İse Cevabı Var ! Lütfen İzleyin. Ama ; Yok Video Vaktimi Alır , Yok Videolar Uzun Gibi Bahaneye Gerek Yok. Oturup İzleyip Sualinizin Cevabını Alınız. Ama Ben Katiyen İnanmayacağım Diye Bir Ön Yargı ile Araştırma Yapıp Kesinlikle Kabul Etmeyeceğim Şeklinde Bir Yaklaşımla Yaklaşacaksanız O Zaman Allah Yok Demeyin ! Çünkü Biz Müslümanlar da Biliyoruz ki Suallerinizin Tamamının Cevabı Var ! Ama Siz Asla Araştırmıyor Okumuyorsunuz !... Sorulunca da Araştırdım Okudum Diyorsunuz ! Bu Şekilde Ancak Kendinizi Kandırabilirsiniz...

Samimi Kardeşlerimizle Biz Yolumuza Devam Edelim. Buyurun Kader Bahsi Bu Kadar Güzel Bir Şekilde "Hiç" Anlatılmamıştı !...