Rüyamda cin gördüm, anlamı nedir?

Hack Forum

Administrator
Yönetici
Tepki
8
Öncelelikle herkese Merhaba. Yeni üye oldum ve saatten anlaşılacağı gibi uyanır uyanmaz bu foruma ulaştım. Kısaca gördüğüm rüyayı yazacağım ve desteğinize ihtiyacım var. Anlamı nedir acaba? Biraz uzun oldu ama her detayı çok tuhaf...

Rüyam,

Oturma odamdayım. Ortam hafif loş. Annemin evindeki iki kedi ile birlikteyim aynı odada. Kediler beni insan gibi konuşarak uyarıyordu. Odanın dışında koridorda kötü bir şeyler var dikkatli ol diye. Etkili bir dua bul oku diye arada bir uyarıyorlardı. Ve çok stresliydiler. Ben bakıyım dedim ne varmış koridorda diye, bir şey yoktu. Fakat kötü bir enerji huzursuzluk hissediyordum. 2-3 kere uyardı kediler beni uine ve baktım. Son seferde baktığımda. Biçimi hiç bir şeye benzemeyen bir varlık mı diyeyim öyle bir şey vardı. Belki bir kurbağayı anımsatıyordu. Koşarak içeri girdim.

Kediler iyice panik halde. Hadi dua oku gelecekler diyorlardı kediler yine insan gibi konuşarak. Dua bilmiyordum. Rüyamda yine telefonla dua okunuşu vs arıyordum ama bir şey çıknıyordu... Telefona bakamıyordum bile çünkü körleşiyordum dua için ne zaman baksam.

Kedilerin dediği gibi en sonunda içeri girdiler kapıyı aralayıp. Küçük varlıklar girdi. Boyu 15-20 cm civarı tahmini. Sanki minyatür bir insan gibi. Saklanıp saklanıp çıkıyorlardı. Ben tekneleyip üzerime geldikçe kovalıyordum. Işığı yakıyordum odanın. Yaktıkça geri sönüyordu. Ve sürekli sayıları artıyordu. Dua okumamı da bir şeyler engelliyordu. Ve rüyadan uyanıyorum...
Kaynak :