KUL HAKKI

Hack Forum

Administrator
Yönetici
Tepki
8
Merhaba.Size bi konuda danışmak istiyorum ve şunu söyliyeyim ki yaşım oldukça büyük olmayan biriyim ve artık günahları idrak etmeye başlamış durumdayım.Olay ben 1.sınıfa giderken babam bana yeni bir oyuncak almıştı ve ne kadar küçük bişey olsa bile beni çok mutlu etmişti.Ertesi sabah oyuncağımı okula götürmüştüm ve oyuncağım o gün kaybolmuştu.Her tarafa bakmama rağmen bulamamıştım.Ve şunu söyliyeyim ki.Oyuncak kalem kutumda idi yani bendeydi.Kaybolmasına çok imkan vermiyodum.Ama yinede bakmıştım etrafa.Ve bende bi kaç arkadaşımdan şüpheleniyordum.Ki herkes oyunlar oynuyordu kendi halinde takılıyorlardı.Ama bir çocuk vardı ve kendi başına dururdu bende ondan şüphelenip onun oyuncağını çalmıştım.Şu an ne kadar pişman olduğumu anlayamazsınız...Bu olaydan 3-4 yıl sonra yaptığım kötülüğü anlayıp bu oyuncaklara karşı ilgisi olan arkadaşıma hediye ettim.Ne kadar kötü bişey olduğunu bilip arkadaşıma versemde ben yinede kul hakkının ne olduğunu bilmiyordum o zamanlar.Ve şuan aradan baya bi süre geçti ve kul hakkının ne olduğunu biliyorum.O arkadaş bulamıyorum artık farklı okullardayız ve ben o okuldan çok uzak bi yerdeyim..Dediğim gibi çok büyük bi yaşım yok.Ve ney yapacağımı bilmiyorum...lütfengeri dönüş yapınız....
Kaynak :